Co Zyskujesz Kupując Security Tokens Selfmaker Smart Solutions ?

Co Zyskujesz Kupując Security Tokens Selfmaker Smart Solutions ?

Przede wszystkim Inwestujesz w Wartościowy Produkt, Wartościową Firmę która już teraz Dominuje w Europie jeśli chodzi o Branże Automatyzacji a idzie po Lidera na Świecie !

Inwestujesz w Security Tokens a to w odróżnieniu od zwykłych Tokenów Użytkowych gdzie często bazą jest jedynie Zaufanie do Emitenta, co więcej Tokeny Użytkowe nie są one w żaden sposób zabezpieczone, Security Token są Aktami Własności Danego Majątku w tym przypadku Firmy. Czyli Wartość każdego emitowanego tokena jest zabezpieczona w tym przypadku Firmą, która została stokenizowana.

Selfmaker Marek Wieteska
W Siedzibie Firmy SelfMaker z CEO Markiem Wieteską

Kupując Security Tokens stajesz się tak na prawdę Tokenariuszem (inaczej udziałowcem) Firmy. Zgodnie z zapisami w umowie, należy Ci się udział w zyskach firmy, gdyż posiadając jej tokeny, jesteś Udziałowcem/Tokenariuszem.

Bardzo ciekawymi przemyśleniami na temat Tokenów Security podzielił się Carlos Domingo ( Założyciel SPICE Venture Capital):

“Nieuniknione jest to, że Tokeny Security przekształcą kapitał, tak samo jak Bitcoin przekształcił walutę. Każdy rodzaj własności może być tokenizowany, co jest ogromnym rynkiem adresowanym na wiele bilionów dolarów”.

Właściwa interpretacja i zrozumienie tematu to podstawa 🙂

Bądź tu i teraz, badaj rynek i podejmuj właściwe decyzje.
.

Zapraszam Cie do Obejrzenia Video :

Co Zyskujesz Kupując Security Tokens Selfmaker Smart Solutions ?

Dołącz do Społeczności SelfmakerSmartSolutions

Platforma SelfmakerSmartSolutions to jedyne miejsce gdzie odbywa się wyprzedaż Tokenów SELF Firmy, więc tylko tam możemy je Kupić i tym samym stać się Tokenariuszami/Udziałowcami Firmy.

Aby Wystartować Pierwszym Krokiem jest Rejestracja na Platformie :

Selfmaker Token 2.9$ Inwestycja
Selfmaker Smart Solutions