Czy to dobry moment na kupno kryptowalut ?

Nadszedł czas gdzie na rynku kryptowalut jest bardzo czerwono, oczywiście względem ostatnich wzrostów dla przykładu Bitcoin który swoje ATH(All time high) miał na poziomie ponad 69,000$ a teraz jego cena wynosi około 21,000$. A także inne kryptowaluty których spadek sięga nawet 80% czy 90% od najwyższej ceny którą kryptowaluta posiadała.

Tak więc czy jest to dobry moment na kupno kryptowalut wiedząc, że wszystko jest na czerwono i w zasadzie nie wiadomo co będzie dalej w okresie krótkoterminowym ?

Zapraszam na video w którym dziele się swoimi przemyśleniami na ten temat :

Jeśli po przesłuchaniu video zapewne zaczynasz rozumiesz w jak ważnym okresie dla świata inwestycji, świata kryptowalut jesteśmy, i na pewno podejmiesz rozsądną i przemyślaną decyzję.

Warto ciągle stawiać na edukacje i nigdy nie przestać się edukować w kwestii finansów, inwestycji i kryptowalut, a także przemyśleć kilka razy swoje decyzję inwestycyjne.

Osobiście kryptowaluty kupuje przeważnie na jednej z największej giełdzie kryptowalut Giełda Binance, jeśli chciałbyś skorzystać a tej giełdy do zapoznania się z tematyką kryptowalut a także kupna swoich pierwszych kryptowalut to zapraszam do rejestracji na giełdzie : Kliknij tutaj Giełda Binance.