Giełda Kryptowalut Bitstamp Darmowe 20$ Bonus

Giełda Kryptowalut Bitstamp Darmowe 20$ Bonus

Giełda Kryptowalut Bitstamp działa na rynku już od kilku lat, na Coinmarketcap jest w top 10 najlepszych giełd kryptowalutowych na świecie.

Kilka dni temu giełda wprowadziła bonus w postaci 20$ dla nowych użytkowników, aby otrzymać ten bonus należy wykonać kilka prostych kroków :

  1. Rejestracja na giełdzie z tego linku kliknij : https://www.bitstamp.net/ref/njykoCOPnsBMTl4w/ ( WAŻNE ABY ZAREJESTROWAĆ SIĘ Z LINKU POWYŻEJ, INACZEJ NIE OTRZYMASZ BONUSU)
  2. Zweryfikuj się dokumentem tożsamości + Selfie (KYC)
  3. Po udanej weryfikacji, zdeponuj minimum 100$ (najlepiej 105$), ja osobiście wybrałem Litecoin ze względu na niską opłatę transakcji.
  4. Zrób 1 Transakcje za kwotę minimum 100$ na ich giełdzie sprzedając/kupując kreptowalute.
  5. Bonus 20$ otrzymasz po 24h, zazwyczaj jest to po godzinie 12:00 dnia następnego.
  6. Możesz polecać aby zwielokrotnić swój zarobek.
Ja już odebrałem swoje 20$ !

Pamiętajcie, że ta akcja jest nowa, może potrwać jeszcze kilka dni lub tygodni, jednak może zakończyć się w każdej chwili, więc najlepiej skorzystać od razu aby się załapać na bonus 20$.

Weryfikacja KYC jest obowiązkowa, jest to standardowy proces na każdej giełdzie kryptowalut, w bankach, instytucjach finansowych itd.

Jak już otrzymasz 20$ to możesz zrobić z tym co zechcesz, wysłać na konto bankowe, zamienić na daną kryptowalute i wysłać sobie na portfel lub cokolwiek chcesz.

Ja już odebrałem swoje 20$, otrzymałem je na drugi dzień po rejestracji, weryfikacji i zrobieniu 1 trade na giełdzie.

Zdjęcie zrobione na Aplikacji

Powodzenia !

INFORMACJE I INSTRUKCJA VIDEO ZAPRASZAM :