Inwestycja w Wartościowe Firmy

Inwestycja w Wartościowe Firmy

Po 4 latach doświadczeń w Branży Online, inwestycjach w różne projekty, programy, kryptowaluty, akcje, mogę powiedzieć coś na temat inwestycji, najważniejszą kwestią jest inwestowanie w Wartościowe Firmy, Wartościowe Produkty.

Mówimy tu przede wszystkim o Akcjach danych firm, firm które rzeczywiście są wartościowe dają ludziom coś co jest potrzebne co jest porządane i mają szanse dawać to przed długie długie lata utrzymując się na rynku, rosnąć na rynku.

Ponieważ jeśli w danej firmie chodzi tylko o kasę to zauważ, że te firmy bardzo często kończą na jednym poziomie i nie idą w górę lub po prostu upadają.

Zapraszam Cie na moje Video na temat Inwestycji w Wartościowe Firmy :

Inwestycja w Wartościowe Firmy

Przy dobieraniu Inwestycji warto również zwrócić uwagę na aspekt TRENDU jaki obecnie panuje i co jest Przyszłością. Kiedy przyjrzysz się dokładnie jak wygląda świat i w jakim kierunku idzie to można jasno powiedzieć, że tym Trendem dzisiaj jest i będzie Automatyzacja.

Od zawsze my ludzie upraszczaliśmy sobie życie, pewne procesy, robimy to cały czas i będziemy to robić, dlatego Firmy które zajmują się szerokopojętą Automatyzacją są Zdecydowanie Godne Uwagi, gdy jeszcze dana firma wchodzi dodatkowo w Nowe Technologię, sztuczną inteligencje i inne procesy to jest Bardzo Dobrze.

Taką Firmą bez wątpienia jest Firma SelfMaker !

Selfmaker Marek Wieteska
W Siedzibie Firmy SelfMaker z CEO Markiem Wieteską

Czym jest SelfMaker ?

SelfMaker to firma która już od 2015 roku zajmuję się Automatyzacją, tworzy od podstaw systemy i Automatyczne Urządzenia Samoobsługowe dodatkowo Maszyny Przemysłowe a także mają specjalistów od Technologii Blockchain i Sztucznej Inteligencji.

Firma już teraz ma ponad 150 Klientów z tego Ponad 30 Globalnych Partnerów !

Więcej Informacji Bezpośrednio o Firmie przeczytasz wchodzą pod Ten Link Kliknij : www.lejowskikrystian.com/selfmaker

Tokenizacja Firmy i Możliwość Kupna Tokenów Bezpieczeństwa

Firma postanowiła się stokenizować, dzięki Technologi Blockchain od Marca tego roku mamy możliwość Zakupu tzw. Security Tokens Firmy czyli inaczej Cyfrowych Akcji.

Każdy Potencjalny Inwestor może już od niewielkiej kwoty bo zaledwie 109$, stać się Tokenariuszem firmy co daje nam prawa do otrzymywania tak zwanych TOKEND czyli inaczej w rynku tradycyjnym DYWIDEND.

Wyprzedaż Firmowych Tokenów rozpoczęła się w Marcu 2020r. aktualnie na dzień dzisiejszy czyli 04.09.2020 Cena 1 sztuki Tokena wynosi 2.9$.

Bądź Częścią Następnej Wielkiej Rewolucji Technologicznej !

Wyprzedaż podzielona jest na tak zwany Pule Sprzedażowe, w każdej Puli jest określona liczba Tokenów, wyprzedaż rozpoczęła się od Kwoty 2.5$ za sztukę gdzie było 115.000 sztuk, później Cena podskoczyła na 2.6$ gdzie również było 115.000 sztuk aż do teraz gdzie mamy 2.9$ za sztukę i na ten moment zostało jeszcze w tej Puli 111.000 Sztuk Tokenów.

Więc gdy kończy się dana Pula Tokenów to Cena Tokena rośnie o 0.10$ i wchodzi kolejna Pula Tokenów, ostatnia Pula Tokenów będzie w Cenie 7$ za sztukę.

Wszystkich Tokenów jest 25.000.000 sztuk, a do sprzedaży zostało Jeszcze około 23.000.000.

Platforma do Zakupu Tokenów SELF Firmy

WAŻNE : Aby zainwestować w Tokeny Firmy należy najpierw Zarejestrować się na Firmowej Stronie SelfmakerSmartSolutions – Kliknij w link Tylko i wyłącznie Tam możemy wykupić Tokeny SELF.

Selfmaker Token 2.9$ Inwestycja
Selfmaker Smart Solutions
Selfmaker Token 2.9$ Inwestycja
Selfmaker Token 3.5$ Inwestycja