Najlepszy Zarobek ! Inwestycja Długoterminowa w…

Najlepszy Zarobek Inwestycja Długoterminowa w…

W co warto Zainwestować aby spodziewać się naprawdę bardzo dobrych Zarobków ? Dlaczego tak bardzo istotne jest aby wybierać te Wartościowe Inwestycje, jak wybierać te właściwe ?

Zapraszam Cie na Video w którym mówię szczerzej na temat Inwestycji, KIEDY można zarobić NAJWIĘCEJ a także jakie inwestycje wybierać. :

Najlepszy Zarobek Inwestycja w Wartość

Najlepszy Zarobek Inwestycja Długoterminowa w…

Osobiście Współpracuje z Firmą Selfmaker Smart Solutions o której również usłyszałeś na Video powyżej.

Firma z Wyjątkowym Potencjałem, jest to długoterminowa inwestycja dla tych Cierpliwych, a pamiętajcie Cierpliwość zawsze wygrywa i zawsze daje najwięcej !

Najlepszy Zarobek Inwestycja Długoterminowa
Selfmaker Token 2.9$ Inwestycja

Czym jest Selfmaker ?

O Firmie Selfmaker bardzo dużo piszę KLIKNIJ TUTAJ, w dużym skrócie jest to Firma która od 2015 roku działa w branży Automatyzacji. Tworzą Urządzenia samoobsługowe, Systemy, Maszyny przemysłowe, a także rozwiązania połączone ze sztuczną Inteligencją.

Dominują na Rynku Europejskim a już wchodzą również na Świat, aktualnie mają około 150 partnerów z czego Ponad 30 Globalnych.

Inwestycja

Od niedawna mamy możliwość Zainwestowania w Firmę dzięki temu, że Firma za pomocą Technologi Blockchain została stokenizowana przez powołaną do tego Spółkę Selfmaker Smart Solutions.

Inwestycja polega na zakupie Cyfrowych Akcji Firmy w postaci Security Tokens czyli Tokenów Bezpieczeństwa zwanych oficjalnie Token SELF.

Działa to na Identycznej zasadzie jak w przypadku Kupienia Akcji danej Firmy na Wczesnym Etapie rozwoju, gdzie Inwestorzy otrzymują później Dywidendy.

Tak samo jest w przypadku SelfMaker, każdy kto posiada Tokeny SELF jest uprawniony do otrzymywania tzw. TOKEND czyli z rynku tradycyjnego DYWIDEND.
.

Dołącz do Platformy Inwestycyjnej Załóż swoje Konto

Selfmaker Token 2.9$ Inwestycja
Selfmaker Smart Solutions

Cena Tokena SELF

Aktualnie Tokeny są w trakcie wyprzedaży. Cena startowa Tokena wynosiła 2.5$ za sztukę, w tym momencie możemy go kupić za 2.9$ i za tą cenę zostało jeszcze 85.000 sztuk, gdzie ta liczba szybko się zmienia.

Tokeny są podzielone na Pakiety Tokenów, gdzie każdy Pakiet zawiera określoną liczbę Tokenów.

Aktualnie jesteśmy na Początkowej Fazie gdzie cena jest Bardzo Atrakcyjna a wręcz Promocyjna.

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania na temat Firmy SelfMaker, zapraszam serdecznie do kontaktu.

Selfmaker Marek Wieteska
W Siedzibie Firmy SelfMaker z CEO Markiem Wieteską