Nowy Innowacyjny Produkt SelfMaker

Nowy Innowacyjny Produkt SelfMaker

Automatyzacja to bez wątpienia przyszłość. Przykładem mogą być chociażby kasy samoobsługowe które zalewają rynek, fakturomaty, maszyny przemysłowe i wszystkie procesy gdzie można zastąpić człowieka.

Selfmaker wprowadził na Rynek Całkiem Nowe Urządzenie a mianowicie Kasę Samoobsługową w połączeniu ze Sztuczną Inteligencją, jest to całkowita innowacja na rynku, ten produkt możemy aktualnie zobaczyć w kilku Restauracjach w Polsce i niebawem również wchodzi do innych firm, nie tylko Restauracji.

Tego typu urządzenie ma bardzo dużo plusów, chociażby to, że skraca całkowity czas obsługi, który wynosi mniej niż minutę ! Można analizować dane o kliencie w czasie rzeczywistym, efektywniejsza sprzedaż, szybkie i proste kroki, dostosowanie do każdej branży.

Zapraszam do krótkiego Video Prezentującego To Urządzenie :

Bądź Częścią Firmy czyli Następnej Rewolucji Technologicznej

Każdy kto widzi potencjał w Firmie, może Zainwestować w nią poprzez Zakup Security Tokens na PLATFORMIE INWESTYCYJNEJ KLIKNIJ TUTAJ.

Inwestycja odbywa się w 100% przez internet, kupujemy tak na prawdę Cyfrowe Akcje firmy w postaci tak zwanych Security Tokens czyli Tokenów Bezpieczeństwa za którymi stoi Firma SelfMaker.

Więcej na temat Firmy przeczytasz Klikając tutaj : Informacje na temat Selfmaker i możliwości Kliknij Tutaj

ZAŁÓŻ KONTO NA PLATFORMIE GDZIE MOŻEMY ZAKUPIĆ SECURITY TOKENS

Selfmaker Token 2.9$ Inwestycja
Selfmaker Smart Solutions
SelfMaker Smart Solutions O Firmie Inwestycja Zarobki
SelfMaker Smart Solutions O Firmie Inwestycja Zarobki