SocialGood Bonus 200$ Dla Wszystkich

SocialGood Bonus 200$ Dla Wszystkich

SocialGood to aplikacja która oferuje cashback za zakupy na wielu platformach, na ten moment jest 100% cashback za zakupy na Aliexpress.

Aplikacja bardzo często oferuje bonusy dla nowych klientów/użytkowników i aktualnie jest Bonus 200$ w kryptowalucie SG dla Wszystkich nowych za wykonanie kilku prostych czynności czyli rejestracja i dokonanie zakupu.

JAK OTRZYMAĆ BONUS 200$ ?

  1. Pobierasz aplikacje SocialGood App na swój telefon, uruchamiasz aplikacje i rejestrujesz się, przy rejestracji (invitation code) bardzo ważne koniecznie wprowadzasz ten kod : 96ZGLP
  2. Następnie w aplikacji przechodzisz do zakładki Shopping i dokonujesz zakupu na np. AliExpress za minimum 30$ (Najlepiej 35/40$, nie wliczaj w to kosztu przesyłki).
  3. Kiedy dokonacie zakupu jesteście w pełni zakwalifikowani do bonusu który widzicie w zakładce “Assets

📲Use invitation code: 96ZGLP to get $200 https://referral.socialgood.inc/?id=96ZGLP

Bonusy nie są przyznawane natychmiastowo do wypłaty, muszą być w pełni zatwierdzone, więc po spełnieniu powyższych warunków czyli rejestracji na aplikacji, wpisaniu kodu referencyjnego i zrobieniu zakupów, czekamy na pełne zatwierdzenie co może zająć tydzień/dwa lub miesiąc bądź czasem i 2 miesiące. Dostaniecie informacje gdy będzie w pełni zatwierdzone to co macie w zakładce “Assets”.

Aplikacja działa, bonusy działają, już wiele osób otrzymało zatwierdzenie i mogli wypłacać, warto sobie to zrobić aby potem nie żałować a moim zdaniem nie tracimy na tym ponieważ zakupy za 30$ to niewiele, zamawiacie to co chcecie, to co potrzebujecie, a i tak 100% cashback przy zamówieniu z AliExpress +200$ bonusu to sporo, wystarczy poczekać.

SocialGood Bonus 200$ Dla Wszystkich

📲Use invitation code: 96ZGLP to get $200 https://referral.socialgood.inc/?id=96ZGLP