W Co Inwestować ?

W Co Inwestować, Akcje, Udziały, Security Token, Długoterminowe Inwestycje.

Mamy Rok 2020, internet opanował świat, wszędzie jeżdżą samochody elektryczne, tak więc teraz przyszła pora na Ere Automatyzacji.

Automatyzacja jest 4-tą Rewolucją Przemysłową, w tym również był Internet, cyfrowe waluty jak i Samochody Elektryczne.

Świat cały czas dąży do Automatyzacji, wszystko zaczyna się opierać na automatyzacji, pracodawcy wymieniają ludzi na roboty, w restauracja, kawiarniach, sklepach przemysłowych, fabrykach, w wielu juz miejscach stoją już kasy samoobsługowe, faktur-maty, bankomaty itd. nic dziwnego, jest to duże ułatwienie, maszyna stoi i pracuje 24/7, nie ma przerw, lecz myślę, że to dopiero początek tego rozdziału automatyzacji na świecie.

Warto obserwować co się dzieje na świecie, analizować Firmy i inwestować w takie które idą za Trendem, wchodzą w Nowe Technologię, np. teraz bardzo dużo firm wprowadza technologię Blockchain. Wiele firm się Tokenizuje, powstają nowe Formy inwestycji w Firmy oparte o Technologie Blockchain a dokładniej mam na myśli : Security Token Offering jest to coś w rodzaju akcji/udziałów spółki/firmy gdzie Firma wyprzedaje swoje Tokeny pozyskuje kapitał na rozwój firmy w zamian za to inwestorzy będą otrzymywać długoterminowe Zyski w postaci na przykład Dywidend.

Dlaczego Security Token Offering ?

 • Dostęp Dla Każdego bez wyjątków
 • Możliwa Niska Kwota Inwestycji
 • Możliwość Inwestycji w Dowolnym Czasie i Dowolnym Miejscu na Ziemi 24/7
 • Inwestycja z Domu bez Żadnych Pośredników

DLACZEGO MASZYNY SĄ PRZYSZŁOŚCIĄ ?

 • Pracuje z tą samą wydajnością co człowiek tylko 24/7 (także w niedziele)
 • Nie choruje/nie idzie na urlop
 • Popełnia mniej błędów/nie kradnie
 • Zautomatyzowane firmy są bardziej dochodowe
 • Jedna maszyna może zastąpić nawet do 30 ludzi

Kto już zauważył ten Trend ?

 • Amazon (Firma ogłosiła, że otworzy 3000 sklepów Amazon Go do 2021 roku)
 • McDonald (Liczba zamówień składanych za pomocą Order Kiosków wzrosła od 0 do 60% w ciągu 5 lat i w tym czasie zyski wzrosły od 85 MLN PLN do 200 MLN PLN)
 • IKEA (85% Klientów Wybiera Fakturo-maty a czas oczekiwania w kolejce skrócił się o około 7 minut)

A także wiele wiele innych Firm zauważyło już, że automatyzacja to przyszłość i wdraża to u siebie, a teraz kilka słów o Firmie którą ja sam osobiście się zainteresowałem.

Przyszłość Jest Tutaj !

Jedną z Firm z którą współpracuje jest Selfmaker, zajmująca się w dużym skrócie Automatyzacją, Tworzeniem multifunkcjonalnych urządzeń samoobsługowych, mają własne rozwiązania, tworzą własne Systemy, w tym momencie mają ponad 30 Globalnych Partnerów.. Są od 2015 roku na Rynku Tradycyjnym a od Marca 2020 roku mamy możliwość Inwestycji w Security Token czyli wzięcia udziału w tym świetnym projekcie.

Selfmaker

W tym momencie Selfmaker bardzo mocno rozwija się w całej Europie, jest aktualnie jednym z pionierów w tej części globu, do 2024 roku firma dąży do tego aby stać się jednym z Pionierów na Świecie jeśli chodzi o Automatyzację.

Osobiście Zainwestowałem w Security Token Firmy Selfmaker i bardzo polecam zainteresować się tą firmą ponieważ moim zdaniem ma wielki potencjał rozwoju na kolejne lata.

Powyższe Video Przedstawia jak możesz krok po kroku zostać Tokenariuszem Firmy.

Tak więc W Co Inwestować ?

Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie i swoją przyszłość, skup się na tym co rzeczywiście ma Wartość, co daje Wartość i może dać Ci w przyszłości, mam nadzieje, że pomogłem.

Pozdrawiam,

Krystian Lejowski

Więcej Informacji o Selfmaker i Możliwościach Znajdziesz TUTAJ

Jeśli miałbyś jakieś pytania Zapraszam do KONTAKTU KLIKNIJ TUTAJ